ASUS 'ROG 3 - nejvýkonnější herní telefon nové generace

Co se týče mobilního hraní, řada ASUS ‚Republic of Gamers si získala mnoho svých příznivců. Od notebooků a komponent definujících žánr, až po kapesní telefony s akcelerovaným GPU, značka neustále nastavuje laťku a nyní odhalili generačního nástupce svému výkonnému mobilnímu zařízení ROG. 
 
ROG Phone 3 je nejvýkonnější herní telefon, který používá nejnovější Qualcomm ® Snapdragon ™ 5G Mobilní platformu 865 Plus s pokročilými 5G mobilními komunikačními schopnostmi. Byl postaven tak, aby uspokojil i ty nejnáročnější hráče, má úžasný nový144 Hz / 1 ms displej. Kromě upgradovaných funkcí, jako je AirTrigger 3, najdete vše, co se vám líbilo na předchozí generaci, včetně monstrózní 6000 mAh baterie, unikátní boční napájecí design, dva přední reproduktory a celá řada modulárního příslušenství. ROG Phone 3 nastavuje nový standard pro mobilní hry!

Výkon


ROG 
Phone 3, který je vybaven nejrychlejší mobilní platformou Qualcomm Snapdragon 865 Plus 5G, nejnovější LPDDR5 RAM a UFS 3.1 ROM, přináší celkový výkon a poskytuje vám dokonale plynulý herní zážitek. 

Platforma: SDM 865 Plus 

CPU: 3,1 GHz 

Připojení: 5 G 

RAM: 16 GB – LPDDR5  

ROM: 512 GB – UFS 3.1

Asus-ROG-Phone-3-back-up-on-table

Hrajte v pohodě

 

Chladicí systém GameCool 3 v ROG Phone 3 využívá pokročilé 3D komory a velký chladič, které jsou přesně umístěny, aby eliminovaly hotspoty. Chladicí systém je neuvěřitelně účinný při odvádění tepla během provozu s plnou rychlostí prostřednictvím speciálně navržených větracích otvorů. 

Tento komplexní chladicí systém umožňuje ROG Phone 3 snadno udržet špičkový výkon během náročných herních relací, čímž eliminuje sekání, čímž získáte výhodu oproti konkurenci. 

Nejmodernější tepelný design ROG Phone 3 zajišťuje, že můžete vždy udržovat plnou rychlost, bez ohledu na to, jak dlouho hrajete. 

Přehrávejte přesně


ROG 
Phone 3 je vybaven ohromující 144 Hz / 1 ms AMOLED displejem. Dramaticky snižuje latenci dotyku na 25 ms, tento displej posune herní zážitek na další úroveň. Aby bylo zajištěno, že vizuální obsah na telefonu ROG Phone 3 bude vypadat stejně, jako zamýšlel vývojář, je každý displej pečlivě barevně kalibrován a podporuje obsah HDR10 +.  

AMOLED displej: 6,59 ” 

Obnovovací frekvence: 144 Hz 

Dotyková latence: 25 ms 

Hrajte nonstop

 

Můžete se spolehnout na monstrózní 6000 mAh baterii v telefonu ROG 3, aby vás udržela v chodu i v těch nejdelších bitvách. Existuje několik pasivních šetření energie, mechanismy včetně více uživatelských režimů baterií a exkluzivní hibernační funkce která výrazně prodlužuje dobu mezi nabíjením a také zvyšuje životnost baterie. 

Přehraj to nahlas

 

Nový zvukový systém GameFX na telefonu ROG Phone 3 je vyladěn ve spolupráci se specialistou na optimalizaci zvuku Dirac. Dvojice předních Stereo reproduktorů, poskytuje silný a pohlcující zvuk pro vaše hry. Větší reproduktory, více magnetů zvyšuje hlasitost, takže můžete slyšet každý pohyb vašeho nepřítele. 

Hraj to skutečně


Systém 
AirTrigger 3 představuje zcela nový způsob interakce s vaším ROG Phone 3, využívající pohybový senzor, který vám umožní ovládat akci jednoduchým naklopením telefonu pro zcela intuitivní hraní. Ultrazvukové dotykové senzory – umístěné na dlouhých okrajích ROG Phone 3 – mohou být přiřazeny k jakékoli akci ve hře pro zážitek podobný konzoly. Dotykové senzory nyní podporují více gest, včetně snímání posuvných, přejíždějících a vnitřních / vnějších tlačítek. 

Tři fotoaparáty

 

Systém trojitých kamer na telefonu ROG Phone 3 je navržen tak, aby vytvářel fotografie v nejvyšší kvalitě v jakémkoli nastavení. Je vybaven vlajkovou lodí Sony ® IMX686 64 MP hlavní širokoúhlý fotoaparát s ultra-širokou 13 MP sekundovou kameru a makro kamerou. Mezi vylepšené softwarové funkce patří režim Pro Video, funkce Free Zoom, Wind Filter a Acoustic Focus, díky nimž bude kvalita vašeho videa vynikající. K dispozici je také přední kamera 24 MP pro vysoce kvalitní skupinové selfie a živá videa.