iPhone 2020: Dosavadní zvěsti

Předpovědi pro iPhone 2020 zahrnují podporu pro 5G, 5nm čip, vylepšenou výdrž baterie, 120 Hz OLED displej a GPU navržený společností Apple.
Vypadá to že některé jazyky už mluví o tom, co lze očekávat od iPhone 2020. Zde jsou některé z důvěryhodnějších předběžných informací:

Apple dodá 5G iPhone

Očekává se, že Apple zavede podporu pro 5G v iPhone v roce 2020 . Modem bude pravděpodobně vyráběn společností Qualcomm a zavedení pravděpodobně povede k inovacím ve vývoji a službách 5G aplikací. Apple se pravděpodobně v budoucnu pokusí představit svůj vlastní modem.

Bude se moci iPhone pochlubit 5nm čipem ?

TSMC uvedla, že utrácí více za zvýšení své výrobní kapacity pro čip 7nm a do roku 2020 bude také budovat výrobu 5 nm čipů.

Budou tyto 5nm čipy použity pro telefony iPhone? 

Zdá se, že je to možné vzhledem k tomu, že Apple je jedním z největších zákazníků TSMC, což znamená, že procesory řady A společnosti Apple, které jsou již dnes v zařízeních, budou dodávat ještě více výkonu než dříve.


Lepší výdrž baterie nebo zvýšení výkonu?

Přechod na 5nm čip by měl snížit spotřebu energie, což by mohlo znamenat lepší životnost baterie.

Očekávám mírné vylepšení výdrže baterie, ale domnívám se, že většina těchto zisků bude použita na podporu nového 5G modemu a sofistikovanějšího displeje.


Nejlepší chytrý displej Apple doposud ?

Apple umístí 120Hz OLED displeje do 2020 iPhones – stejnou obnovovací frekvenci, jakou aktuálně najdete v iPad Pro. (Současné modely se mohou pochlubit obrazovkami 60 Hz.)
To by mělo učinit zařízení citlivějšími na hraní her a na všechno ostatní.
Toto tvrzení však je z jednoho nepříliš důvěryhodného zdroje, takže to nelze opravdu považovat za něco víc než spekulace.

apple iphone 2020
apple iphone 2020

K dispozici ve třech velikostech ?

Morgan Stanley předpovídá, že se iPhony mohou pochlubit 5,4 ″, 6,1 ″ a 6,7 ″ displeji. Rozsah může zahrnovat model s nižšími náklady (non 5G, non-OLED), uvedli analytici .


Poháněno grafickým čipem Apple

To znamená, že v letošních zařízeních bude GPU navržený společností Apple, což se pro rok 2020 zlepší.


A uvidíme plně bezdrátové zařízení ?

Bude iPhone 2020 do roku 2020 zcela bezdrátový?

Zdá se, že Apple chce ze svých zařízení odstranit všechny porty, a víme, že investovala značné prostředky do bezdrátových technologií. (I když se smíšeným úspěchem .)

Současná zařízení společnosti Apple podporují bezdrátové nabíjení jako možnost, ale do jaké míry může společnost ochránit technologii Smart Connector za účelem dosažení tohoto standardu?

Přemýšlejte, jak by bylo zařízení odolné vůči vodě a prachu zcela bez portů – a těšte se na nářek a skřípání zubů, které se objeví v případě, že Apple odstraní Lightning port.

[the_ad_placement id="iphone"]