Menu

Web plný technologie a počítačů

western hry

Nejlepší western a kovbojské hry 2023

Nejlepší western a kovbojské hry

western hry

Máte rádi hry ve westernovém a kovbojském stylu? Vytvořili jsme tento seznam všech nejlepších westernových a kovbojských her, které lze hrát právě teď.

Pokud vás zkrocení bezprávých zemí Divokého západu láká, pak pro vás máme ty nejlepší kovbojské a westernové hry na PC a konzolích.

Tyto hry zobrazují starou americkou hranici jako nelítostný svět, kde dobrosrdeční lidé hrají druhé housle za těmi, kdo mají největší hotovost a nejrychlejší spoušť.

V tomto seznamu vyzdvihneme nejlepší westernové a kovbojské hry, které lze hrát v roce 2023, včetně nejlepších westernových her na Steamu, PlayStationu, Xboxu a Nintendo Switch.

Red Dead Redemption 2

Naším prvním doporučením je Red Dead Redemption 2, který je mnohými považován za nejlepší kovbojskou hru všech dob.

Masivní otevřený svět RDR2 je přeplněný úchvatnými pohledy, záhadami a zábavnými vedlejšími aktivitami, které jsou dále doplněny dobře propracovaným vyprávěním, díky kterému se vžijete do role stárnoucího kovboje.

V průběhu příběhu se přistihnete, že se potýkáte s těžkými rozhodnutími, která vás staví do sporu s vašimi vrstevníky, konkurenčními gangy, orgány činnými v trestním řízení a vaším vlastním morálním kompasem.

Kromě toho můžete volně prozkoumávat rozlehlou mapu, když jezdíte na koni, lovíte exotická zvířata, dostáváte se do barových rvaček a přemýšlíte o svých různých zločinech v pěkné dlouhé bublinkové koupeli.

Call of Juarez: Gunslinger

Série Call of Juarez je chlebem a máslem pro milovníky kovbojů, pokud jde o akční západní hry.

Doporučujeme zde Gunslinger před jinými populárními díly, jako je Bound In Blood, jednoduše kvůli živé grafice ve stínovaném odstínu, která se časem udržela.

V něm hrajete za kovboje, který vzpomíná na své staré činy a hraje je ve flashbackových sekvencích, které se soustředí na rychlé přestřelky a napjaté souboje „Showdown“.

Hra také obsahuje uspokojivě filmovou mechaniku ‚cheat death‘, která zpomaluje čas a přibližuje kulku, která se vás chystá zabít, což vám dává šanci se jí vyhnout a získat zdraví.

Hard West

Jako další je Hard West tahová strategická hra o západním psanci, který uzavřel smlouvu s Grim Reaperem o šanci pomstít vraždy jejich rodiny.

Vybaveni řadou nadpřirozených schopností jedinečných pro každou hratelnou postavu, budete bojovat o přežití prostřednictvím 8 příběhových scénářů a více než 40 misí.

Combat je vytvořen podle her jako XCOM, ale zahrnuje nové koncepty, jako je ‚Měřič štěstí‘, který rozhoduje, zda utrpíte poškození z útoku nepřítele.

Kromě tahových bitev nabízí Hard West otevřený svět, kde můžete nakupovat předměty, navštěvovat různá města, těžit zlato a vést rozhovory s temnými zločinci.

Desperados III

Další strategické taktiky s westernovou tématikou najdete v nejnovějším příspěvku ze série Desperados, který se odehrává na konci 19. století, kdy byl Divoký západ ve své nejlepší podobě, čímž myslíme nejzkorumpovanější.

Ve hře Desperados III hrajete za nájemného lovce Johna Coopera, který s pomocí ikonických západních postav, jako je nevěsta na útěku Kate a pochybný nájemný zabiják Doc McCoy, vystopuje hledané zločince.

Dobrodružství pokrývá celou americkou hranici, od venkovských městeček po rušná města a břehy řek plné bažin, to vše je přesně zobrazeno na dané časové období.

Ačkoli to nemusí být tak vizuálně působivé jako mnoho jiných her na tomto seznamu, pokud máte rádi strategické hry, jako je Hard West a předchozí položky Desperados, bude se vás to rozhodně bavit.

Hunt: Showdown

Pro temnější a pochmurnější pohled na Divoký západ si zahrajte Hunt: Showdown , PvPvE střílečku z pohledu první osoby, kde převezmete roli nájemného lovce, který soutěží s ostatními hráči o dosažení cíle.

V něm hrajete sólo nebo s týmem 2-3 a prozkoumáváte mokrou a temnou Louisianu Bayou plnou hrozivých příšer.

Vaším hlavním cílem je sledovat a lovit tato stvoření, než je vyženete ze světa, abyste získali zkušenostní body a odemkli odměny pro svou postavu.

Budete si však muset dávat pozor na další lovce odměn, kteří mohou snadno sledovat vaši polohu.

notebooky
www.cilweb.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

10 − 9 =