SPRÁVA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ


Používejte nejsilnější sociální sítě na internetu pro svůj prospěch. Pracujeme s reklamou na sociálních sítích a vytváříme kreativní obsah pro Facebook, Instagram, apod. Vytváříme marketingové strategie, spravujeme reklamu, ale také tvoříme vlastní textový, obrazový i video obsah. 
JSOU DŮLEŽITÉ SOCIÁLNÍ SÍTĚ?

Nejpoužívanější sociální sítě v ČR jsou Facebook a Instagram. Stále jde o nejlevnější a zároveň v rukou odborníka, nejúčinnější reklamní řešení. Hlavní výhodou je skutečnost že si své zákazníky můžete velmi přesně vybrat a tím se sníží celkové náklady na marketing. TVORBA OBSAHU 

Přidat jednou za čas příspěvek na Facebook, zní velmi jednoduše.  Opak je pravdou. Správa profilů na sociálních sítích obsahuje velké množství jednotlivých úkonů. Součástí práce jsou grafické, textové i analytické zkušenosti. Z toho důvodu je tato práce většinou přenechána odborníkům. 


Abyste dosáhli největšího výkonu na sociálních sítích, musíme příspěvky časovat a plánovat. Také je potřeba se nad každým z nich zamyslet, správně nastavit placenou propagaci a také její rozpočet. To vše za účelem zvýšení dosahu vašeho profilu, tudíž zvýšení počtu oslovených potencionálních zákazníků a také provedených konverzí. 

správa sociálních sítí


JAK POSTUPUJEME

1.
Položíme vám pár otázek a seznámíme se s vaší společností.

2.
Určíme cíle reklamních kampaní a budeme je sledovat.

3.
Vytvoříme a také nastavíme profesionální profil/stránku na soc. sítích.

4.
Budeme se starat o chod reklamy a celého profilu na sociálních sítích.

5.
Každý měsíc Vám zašleme také přehled o výkonu soc. sítí, včetně naší práce a veškerého dění na Vašem profilu.CENA

Správa sociálních sítí je velmi individuální. Každý zákazník má jiné požadavky a potřeby. Doporučujeme konzultaci a nastavení přímo pro Vás.
Konzultaci je možné provést plně on-line.

  • Počáteční je jednorázová platba za TVORBU PROFILU přesně dle vašeho ideálního zákazníka. (Vytvoření persony, grafiky a textu celé stránky.)
  • Poté je služba poskytována ve formě dlouhodobé spolupráce a další platby se provádí měsíčně na základě požadovaných služeb a měsíčního přehledu o výkonu a naší práci.