EDITACE / STŘIH VIDEA

Střih videa, kterým oslníte kinosály i babičku! Stejně jako nestačí vzít do rukou nůžky a začít někomu řádit na hlavě, není dobré jen tak řezat záběry jeden přes druhý, jak vám to přijde pod ruku.
S heslem „Prostě to sestříháme“ uvrháváte svůj projekt hlouběji a hlouběji do hlubin chaosu.

Po pár hodinách takové práce pak jen zoufale hledíte na timeline (což je místo v editoru, kde skládáte výsledné video, většinou v pravé dolní části) plnou videí a zvukových stop a marně vzpomínáte, jaký byl vlastně původní záměr. Kontaktujte nás a my se o vše postaráme.


JAK POSTUPUJEME PŘI EDITACI

1. Nejdříve probereme online základní koncept a  vaši představu, jak bude asi editace vypadat. Účel videa, vzhled a veškeré Vaše požadavky včetně podkladů, které máte k dispozici.  
Také si domluvíme časový a finanční rámec projektu.

 2. 
Import a organizace materiálu.

3. IN and OUT – Vybereme vždy jen ty části videa, které ve výsledném sestřihu skutečně dávají smysl. Odstraníme všechen balast.

4. Dolaďování a export – Procházíme Váš výsledný projekt dokola a dokola a pilujeme. – Při exportování nastavíme několik proměnných a je hotovo.

5. Odešleme hotový projekt. Video otestujete, popřípadě ještě upravíme nedostatky. 

editace videa

U editace videa není možné vyčíslit přesnou částku, záleží zde na spoustě faktorů včetně délky, množství obsahu a náročnosti projektu. To vyžaduje jiný přístup. Napište nám o nezávaznou cenovou kalkulaci.