WEBOVÉ STRÁNKY / E-SHOP PŘESNĚ PRO VÁS A VÁŠ BYZNYS

Tvorba webu je naše oblíbená činnost, ale nabízíme také správu a propagaci webu!  Pokud potřebujete firemní web, blog, microsite nebo cokoliv jiného obraťte se na nás. Uděláme a nastavíme Vám nový moderní web, který nebude mít problém se stolními počítači, ale ani s chytrými telefony. 
NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY JSOU


Responzivní

Obsah webu se vždy přizpůsobí pro zařízení, ve kterém je prohlížen. Pokud návštěvník prochází na mobilu, tabletu, počítači nebo jiném zařízení. To znamená že pro něho bude web vždy přehledný a snadno ovladatelný. 

Rychlé

Dohledatelné výzkumy ukázaly, že 75 % zákazníků se nevrací už na stránky, které se načítají déle než 4 sekundy. Proto je jedna z našich priorit optimalizovat stránky tak, aby se načítaly co nejrychleji a Vám neutíkali potencionální zákazníci. 

Stabilní

Používáme ověřené a spolehlivé technologie a děláme maximum proto, aby vaše stránky nepadaly. Samozřejmě se to stále dít může ale snažíme se těmto situacím předejít. 

tvorba webu

JAK BUDE TVORBA WEBU PROBÍHAT

1Nejdříve společně na schůzce či videokonferenci onlinepřipravíme základní koncept, jak bude asi web vypadat. Účel webu, funkce, vlastnosti, vzhled a veškeré Vaše požadavky včetně podkladů, které máte k dispozici.  
Také si domluvíme časový a finanční rámec projektu. 
 

2. Jdeme na to. Práce na webu začíná průzkumem, analyzujeme konkurenci a situaci na trhu. Na základě toho vytvoříme základy projektu včetně mapy webu.

3. Navrhneme dle požadavků design/vzhled budoucích stránek. 

4. Stránky poté doplníme o veškerý obsah (texty a fotografie) a připravíme na konečné spuštění. 

5. Nyní se web nachází v testovací soukromé verzi. Společně s Vámi stránky otestujeme na různých zařízeních, popřípadě ještě upravíme nedostatky. 

6. Konečně když už je web doplněn o obsah, otestován a optimalizován stránky nahrajeme.  

Web je kompletně připraven k provozu. V ceně se nenachází nabízené přivedení návštěvnosti ani online marketing. Tyto služby nabízíme také samostatně nejen pro naše projekty ale i již hotové weby. 
 SPRÁVA WEBOVÝCH STRÁNEK

Pokud chcete, aby Vám stránky vydělávaly a bez problému dále fungovaly je potřeba se o ně starat.
Proto nabízíme také správu jakéhokoliv webu včetně toho od nás.
 
 


CENA WEBOVÝCH STRÁNEK

Jednodušší web: pracnost 15-50 hodin.: 6 000 – 18 000 Kč

Střední web: pracnost do 100 hodin.: do 35 000 Kč

Rozsáhlejší web: pracnost ve stovkách hodin.: 35 000 Kč +

U tvorby webu není možné vyčíslit přesnou částku, záleží zde na spoustě faktorů včetně počtu stran, množství obsahu a náročnosti projektu. To vyžaduje jiný přístup. Napište nám o nezávaznou cenovou kalkulaci.